مؤسسه فرهنگی حریم مهرورزی

مربیگری مهارتهای زندگی کودک و نوجوان – استاد مرادی

اخیراً مهارت‌های زندگی به طور فزاینده‌ای به نفع مهارت‌های فنی مورد نیاز گوشی‌های هوشمند، رایانه‌ها و رسانه‌های اجتماعی در حال فراموش شدن هستند. این در حالی است که مهارت‌های زندگی ابزار مورد نیاز کودک برای موفقیت در زندگی است. این‌ها مهارت‌هایی هستند که در مدرسه آموزش داده نمی‌شوند و لازم است والدین با انجام اصول فرزندپروری مناسب در موقعیت‌های مختلف سعی کنند این مهارت‌ها را در فرزندان خود پرورش دهند.
تعداد جلسات :

23 جلسه

تعداد دانشجویان :

325

ویدیو معرفی
وضعیت فعلی
ثبت‌نام نشده
قیمت
¤690000
شروع کنید

هدف اصلی آموزش مهارتهای زندگی کودک و نوجوان، تغییر رفتار مخرب به سازنده است. این مهارت‌ها باید از دوران پیش از دبستان شروع شود و به نوعی در مدرسه و سربازی و دانشگاه و حتی مراحل بعدی زندگی در اجتماع، مدام آموزش و بازآموزی انجام بگیرد و این امر مهم نیازمند داشتن اطلاعاتی جامع و کامل می‌باشد.
مشاوران فعال در حوزه کودک و نوجوان و معلمان گرامی می‌بایست مهارت‌های زندگی کودک و نوجوان را آموزش ببینید زیرا کودکان و نوجوانان همچون مادرِ خود، معلم و مشاور را قبول دارند.
مهارت های زندگی درس هایی با ارزش هستند که کودکان در طول زندگی از آن ها استفاده خواهند کرد اما بیشتر بچه ها تا وقتی که به دبیرستان نرسند یاد نمی گیرند که چگونه موقعیت های واقعی زندگی را مدیریت کنند . برای آموزش مهارت های زندگی تا نوجوانی فرزندانتان صبر نکنید و اکنون ، آموزش مهارت های زندگی برای کودکان را شروع کنید .

شکی نیست که والدین برای اینکه فرزندانشان در آینده به بزرگسالانی مستقل و توانمند تبدیل شوند با چالش‌های متعددی روبرو هستند. یکی از مهمترین کارهایی که والدین در این زمینه می‌توانند انجام دهند آموزش خوب به کودکان بوده که پایه و اساس موفقیت در زندگی کودک را فراهم می‌کند.

وقتی اطمینان حاصل کنید که فرزندتان به خوبی مهارت‌های زندگی را آموزش دیده است آن وقت می‌توانید بر روی موضوعات علمی مثل ریاضی، خواندن و نوشتن تمرکز کنید. فراتر از این تحصیلات، یادگیری مهارت‌های زندگی به کودکان کمک می‌کند که برای چالش‌های دوره بزرگسالی آماده شده و مستقل و توانمند شوند. در ادامه با مهارت‌های زندگی برای کودکان بیشتر آشنا می‌شوید اما قبل از آن لازم است در مورد اهمیت این مهارت‌ها بدانید.

از این رو خرسندیم و باعث افتخار است که موسسه حریم مهرورزی، کارگاه مربیگری مهارت‌های کودک و نوجوان را برای شما آماده ساخته است.
شما در کارگاه مربیگری مهارت‌های زندگی کودک و نوجوان، به زبان و بیان شیرین مهارت های زندگی ده گانه را اموزش میبینید تا بتوانید به کودکان و نوجوان آموزش دهید.

کارگاه مهارت‌های زندگی کودک و نوجوان بهترین آینده را برای کودک و نوجوان سرزمینمان رقم میزند. إن شاء الله

 

اهمیت مهارت های زندگی برای کودکان و نوجوانان

اخیراً مهارت های زندگی به طور فزاینده ای به نفع مهارت های فنی مورد نیاز گوشی های هوشمند ، رایانه ها و رسانه های اجتماعی در حال فراموش شدن هستند . این در حالی است که مهارت های زندگی ابزار مورد نیاز کودک برای موفقیت در زندگی است . این ها مهارت هایی هستند که در مدرسه آموزش داده نمی شوند و لازم است والدین با انجام اصول فرزندپروری مناسب در موقعیت های مختلف سعی کنند این مهارت ها را در فرزندان خود پرورش دهند.

اهمیت مهارت های زندگی برای کودک و نوجوان از این لحاظ است که وقتی والدین مهارت های کاربردی را به فرزندان خود آموزش می دهند به آن ها حل مسئله ، تاب آوری ، استقلال و خودکارآمدی را یاد می‌دهند. از سوی دیگر ، کودک یاد می گیرد به جای قرض کردن از دیگران ، پول هایش را پس انداز کند . همچنین کودک در نتیجه توانایی انجام دادن کارهای مستقل ، احساس غرور کرده و به خودش افتخار می کند. در ادامه با مهارت های زندگی برای کودک و نوجوان بیشتر آشنا می شوید.

مدرس کارگاه:
استاد قدرت الله مرادی

مدت زمان:
۱۶ ساعت

سرفصل های دوازده گانه دوره:
♦ خودآگاهی
♦ ارتباط موثر
♦ دوستیابی و روابط بین فردی
♦ مهارت قاطعیت
♦ کنترل هیجانات
♦ همدلی
♦ کنترل خشم
♦ تفکر نقاد
♦ تفکر خلاق
♦ تصمیم گیری
♦ حل مسئله
♦ مقابله با استرس

امکانات دوره:
♦ ۱۶ ساعت آموزش حرفه‌ای و کاربردی
♦ برگزاری به صورت مجازی
♦ ارائه مدرک بین المللی دانشگاه علامه طباطبایی
♦ امکان پرداخت هزینه دوره به صورت اقساطی

::: دوره‌های مفید دیگر :::
/5

دلیل بازگشت وجه