بیشتر بدانید

درباره موسسه روانشناسی تخصصی - کاربردی حریم مهرورزی

موسسه فرهنگی حریم مهرورزی فعالیت خود را از سال ۱۳۹۴ با هدف گسترش و بومی سازی آموزش های تخصصی کاربردی روانشناسی و مشاوره ای با مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی به تربیت مشاوران ورزیده و کارآمد، اقدام به آموزش حرفه ای و برگزاری دوره های تخصصی کاربردی روانشناسی با اعطای مدرک آکادمیک مورد تایید وزارت علوم و تحقیقات و نظام روانشناسی از دانشگاه های معتبر کشور از جمله دانشگاه تهران و دانشگاه علامه نموده است فعالیت های این مرکز به لطف و یاری خداوند منان از همان لحظه آغاز با استقبال بسیار خوب طلاب و دانشجویان در سراسر کشور مواجه شد

هدف آموزشگاه
راه کارهای موسسه
جزوات آموزشی

موسسه فرهنگی آموزشی حریم مهرورزی در راستای ارتقاء سطح کمی و کیفی دانش پژوهان روانشناسی، جزوات دوره ها را بصورت فایل PDF در اختیار عزیزان قرار میدهد.

جذب دانش پژوهان خلاق

موسسه فرهنگی آموزشی حریم مهرورزی از دانش پژوهانی که در این مهارت، متخصص شده و مشتاق به همکاری با این موسسه میباشند، دعوت خواهد کرد.

ویدیوهای رایگان

دوره های روانشناسی در این موسسه، بصورت مداوم آپدیت خواهد شد و برای دریافت این آپدیت، نیازی به پرداخت هزینه نیست و رایگان در اختیار دانش پژوهان قرار خواهد گرفت.

خدمات باکیفیت

موسسه فرهنگی آموزشی حریم مهرورزی افتخار دارد، که با جذب بیش از 5000 دانش پژوه و مستقر شدن تعدادی از این عزیزان در کلینیک ها و موسسات روانشناسی، خدمات شایسته ای به مشتاقین عزیز ارائه نموده است.

نظرات مشتریان
از رضایت شما ممنونیم

از سطح آموزشهای موسسه فرهنگی حریم مهرورزی و اساتید محترم بسیار ممنون و سپاسگزارم. دوره ها به گونه ای بود که واقعا در مشاوره بنده به مددجویان فوق العاده اثرگذار بود.

user-image

آرمان زارعی

مشاور

سطح علمی اساتید موسسه بویژه استاد مرادی عزیز فوق العاده و عالی بود. مثالهایی که در دوره ها توسط ایشان گفته میشود، یک روانشناس بطور دقیق با بطن موضوع ارتباط برقرار میکند.

user_image2

علی اسدی

دانشجوی روانشناسی

خوبیه آموزشها اینه که مثالها کاملا واقعیه و تسلط استاد به موضوع هیچ جای بحثی رو نمیذاره.

مریم حسینی

خانه دار

رشد و پیشرفت
افتخارات موسسه
12000+

ساعت آموزش تخصصی

13

مدرس حرفه ای و باتجربه

4300+

گواهینامه صادر شده

5200+

دانشجو و دانش آموزش